Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FRIGIDER Beko RSSA445K21 XP, 402 l
- Număr anunț
- DA22967210
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.823,48 RON
- Valoare atribuită
- 8.823,48 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 07:43
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.823,48 RON
din 8.823,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro