Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cupe personalizate - aeromodelism

Număr anunț
DA22965149
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT BIHOR (CUI 27442985)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI RO18394315)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
572,82 RON
Valoare atribuită
573,12 RON
Data publicării
07.05.2019 15:07
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,12 RON

din 572,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.