Ofertă acceptată Cumpărare directă

uscatoare de maini

Număr anunț
DA22961768
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
Furnizor / câștigător
REGENT IMPEX SRL (CUI RO5058860)
Cod CPV
39712300-9 · Uscatoare de maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.117,66 RON
Valoare atribuită
3.117,66 RON
Data publicării
07.05.2019 13:06
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.117,66 RON

din 3.117,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.