Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSA POMPA, DISPOZITIV UMPLERE INSTALATII

Număr anunț
DA22976495
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
42122100-1 · Pompe pentru lichide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890,47 RON
Valoare atribuită
890,47 RON
Data publicării
08.05.2019 13:55
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890,47 RON

din 890,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.