Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Integra matrice dermica cu strat simplu 10x25cm
- Număr anunț
- DA22972774
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
- Cod CPV
- 19142000-3 · Piele reconstituita (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.625 RON
- Valoare atribuită
- 35.625 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 11:47
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.625 RON
din 35.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro