Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampa de lipit,lanterna si fir conform oferta din 07.05.2019
- Număr anunț
- DA22964139
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- GREBO 2003 SRL (CUI RO15220934)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 859,64 RON
- Valoare atribuită
- 859,64 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 14:30
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
859,64 RON
din 859,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro