Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICE DE REPARARE SI INTRETINERE APARATURA DE ANESTEZIE SI TERAPIE INTENTIVA MARCA DRAGER

Număr anunț
DA22954617
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
50420000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.150,25 RON
Valoare atribuită
23.150,25 RON
Data publicării
07.05.2019 09:13
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.150,25 RON

din 23.150,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.