Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator chirurgical / de secretii New Aspiret / Vega Uno (Italia)
- Număr anunț
- DA22953098
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 42999100-6 · Aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.019 RON
- Valoare atribuită
- 1.019 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 07:19
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.019 RON
din 1.019 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro