Ofertă acceptată Cumpărare directă

lacate, maner + sild

Număr anunț
DA22966967
Autoritate contractantă
Casa de Cultura Friedrich Schiller (CUI 4992980)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44521210-3 · Lacate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,97 RON
Valoare atribuită
386,97 RON
Data publicării
07.05.2019 19:32
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 18:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,97 RON

din 386,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.