Ofertă acceptată Cumpărare directă

UNELTE PENTRU GRADINARIT SAPA CAZMA LOPATA GREBLA COASA TARNACOP SAPALIGA

Număr anunț
DA22970577
Autoritate contractantă
AS3-ADMINISTRARE STRAZI S3 SRL În insolvență-in insolvency – en procedure collective (CUI RO37804080)
Furnizor / câștigător
BRIFAST S.R.L. (CUI RO38492717)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470 RON
Valoare atribuită
470 RON
Data publicării
08.05.2019 10:32
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470 RON

din 470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.