Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si de re

Număr anunț
DA22954968
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială Antos János, Reci (CUI 13647883)
Furnizor / câștigător
A&J ÉPITŐ (CUI 39019335)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.192,50 RON
Valoare atribuită
2.192,50 RON
Data publicării
07.05.2019 09:25
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.192,50 RON

din 2.192,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.