Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 74,8% sub estimat

Aplicatie Foi Matricole 1 an - prelungire, cu reducere

Număr anunț
DA22962313
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COMUNA HUSASAU DE TINCA (CUI 19163327)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
176,40 RON 74,8% sub estimat
Data publicării
07.05.2019 13:26
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,40 RON

din 700 RON estimat 74,8%

Adjudecat la 25,2% din estimat · economie 523,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.