Ofertă acceptată Cumpărare directă

6130 1560 -ST(1L)SOL.INDEPARTAT GRAFFITI R543

Număr anunț
DA22976624
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
24950000-8 · Produse chimice speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,60 RON
Valoare atribuită
489,60 RON
Data publicării
08.05.2019 14:00
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,60 RON

din 489,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.