Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de utilizare, asistenta tehnica si mentenanta sistem informatic
- Număr anunț
- DA22971602
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CARAS-SEVERIN (CUI 3228160)
- Furnizor / câștigător
- INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
- Cod CPV
- 72250000-2 · Servicii pentru sisteme si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.568 RON
- Valoare atribuită
- 6.568 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 11:08
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.568 RON
din 6.568 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro