Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE ACUMULATOR VL06AMB
- Număr anunț
- DA22965138
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
- Furnizor / câștigător
- ANTARES MOTORS S.R.L. (CUI RO1467161)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,23 RON
- Valoare atribuită
- 267,23 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 15:07
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
267,23 RON
din 267,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro