Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare AUTO MAI 43460 , MAI 40047 ,MAI 43120 si MAI 44019.

Număr anunț
DA22963653
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Furnizor / câștigător
VIBRO AUTO SRL (CUI 26707570)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.867,62 RON
Valoare atribuită
3.867,62 RON
Data publicării
07.05.2019 14:13
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.867,62 RON

din 3.867,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.