Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACA CAUCIUC 6mm

Număr anunț
DA22965484
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI RO17176550)
Cod CPV
19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
958,10 RON
Valoare atribuită
958,10 RON
Data publicării
07.05.2019 15:22
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

958,10 RON

din 958,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.