Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pneuri pentru masini agricole

Număr anunț
DA22940224
Autoritate contractantă
Comuna Beciu (Primaria comunei Beciu) (CUI 16380674)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.630,41 RON
Valoare finală
3.630,41 RON
Data publicării
06.05.2019 08:51
Data finalizării
08.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.