Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport de pasageri/marfa

Număr anunț
DA22973062
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AL I CUZA (CUI 4410526)
Furnizor / câștigător
ADI - ALEX SRL (CUI RO14448374)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
836 RON
Valoare atribuită
836 RON
Data publicării
08.05.2019 11:58
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

836 RON

din 836 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.