Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta si suport tehnic aplicatii AvanTax, AvanTax Venituri, Forexebug, ANL Manager, AvanCont

Număr anunț
DA22962218
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 13998965)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI RO12448483)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.400 RON
Valoare atribuită
50.400 RON
Data publicării
07.05.2019 13:23
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.400 RON

din 50.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.