Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de transport lemn cu autospeciala cu incarcare -descarcare la cerere

Număr anunț
DA22956934
Autoritate contractantă
Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
Furnizor / câștigător
BESATRANS PRUND SRL (CUI 29515420)
Cod CPV
60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
07.05.2019 10:29
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.