Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de asistenta tehnica
- Număr anunț
- DA22973173
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
- Furnizor / câștigător
- CAT-VALO VIDEO SRL (CUI 34589440)
- Cod CPV
- 71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.450 RON
- Valoare atribuită
- 5.450 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 12:02
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.450 RON
din 5.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro