Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kituri de reactivi pentru determinare indicatori chimici

Număr anunț
DA22967422
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI CONSTANTA (CUI 1863832)
Furnizor / câștigător
WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI RO10817509)
Cod CPV
90711300-7 · Analiza a indicatorilor de mediu, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.675,20 RON
Valoare atribuită
1.675,20 RON
Data publicării
08.05.2019 08:14
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.675,20 RON

din 1.675,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.