Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ÎNTRETINERE ȘI REVIZIE (MENTENANȚĂ) LA SISTEMUL CENTRALIZAT DE ALARMARE PUBLICĂ

Număr anunț
DA22957660
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
MIRA TELECOM S.A. (CUI RO11123297)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.400 RON
Valoare atribuită
59.400 RON
Data publicării
07.05.2019 10:52
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.400 RON

din 59.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.