Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Prestari servicii transport lemn de foc din padure pâna la destinatia stabilita de beneficiar
- Număr anunț
- DA22948863
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC DR. BOROS FORTUNAT ZETEA (CUI 4367760)
- Furnizor / câștigător
- KOV-COM CENTER SRL (CUI RO23464409)
- Cod CPV
- 77210000-5 · Servicii de transport de busteni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.928 RON
- Valoare finală
- 2.928 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 13:47
- Data finalizării
- 08.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.