Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agrotextil scoarta copac

Număr anunț
DA22981979
Autoritate contractantă
COMUNA CAMARZANA (PRIMARIA COMUNEI CAMARZANA) (CUI 3896879)
Furnizor / câștigător
FLORATOM SRL (CUI RO23441294)
Cod CPV
03100000-2 · Produse agricole si horticole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628 RON
Valoare atribuită
628 RON
Data publicării
09.05.2019 09:16
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

628 RON

din 628 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.