Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat
combustibili auto
- Număr anunț
- DA22980400
- Autoritate contractantă
- Comuna Ulmeni (CUI 4055858)
- Furnizor / câștigător
- SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.987 RON
- Valoare atribuită
- 1.977 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2019 19:08
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.977 RON
din 1.987 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.