Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uleiuri pentru motocoase

Număr anunț
DA22979766
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.050,42 RON
Valoare atribuită
3.050,42 RON
Data publicării
08.05.2019 16:10
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 16:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.050,42 RON

din 3.050,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.