Ofertă acceptată Cumpărare directă

WHITE SPIRIT

Număr anunț
DA22976735
Autoritate contractantă
U.M. 0654 CRAIOVA (CUI 4332061)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
09222100-2 · White-spirit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
414,70 RON
Valoare atribuită
414,70 RON
Data publicării
08.05.2019 14:04
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414,70 RON

din 414,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.