Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei motor

Număr anunț
DA22975085
Autoritate contractantă
COMUNA MOTATEI (CUI 4553305)
Furnizor / câștigător
C & A AUTOMOTIVE OIL SRL (CUI RO31560903)
Cod CPV
09134100-8 · Ulei Diesel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,60 RON
Valoare atribuită
108,60 RON
Data publicării
08.05.2019 13:07
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,60 RON

din 108,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.