Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motorina 0.001% sulf pentru motoare Euro 5
- Număr anunț
- DA22974941
- Autoritate contractantă
- Comuna Storobaneasa (Primaria Comunei Storobaneasa Teleorman) (CUI 4652791)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.820 RON
- Valoare atribuită
- 9.820 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 13:02
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.820 RON
din 9.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro