Ofertă acceptată Cumpărare directă

REF 157 TAVI pt Simon - Legaturi de Cablu - 2575 Cable Strap; 25 x 750 mm

Număr anunț
DA22983803
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
CULTECH PROFESSIONAL SRL (CUI RO16349938)
Cod CPV
37411140-5 · Legaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416,80 RON
Valoare atribuită
416,80 RON
Data publicării
09.05.2019 10:32
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416,80 RON

din 416,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.