Ofertă acceptată Cumpărare directă

REDUCTOR ACETILENA 20/1.5 BAR G3/8'' LH RHONA GCE

Număr anunț
DA22987147
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI RO24427093)
Furnizor / câștigător
GREBO 2003 SRL (CUI RO15220934)
Cod CPV
42131141-6 · Supape reductoare de presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259 RON
Valoare atribuită
259 RON
Data publicării
09.05.2019 12:28
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259 RON

din 259 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.