Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROSOAPE DE HARTIE PLIATE VERZI

Număr anunț
DA22981114
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
Cod CPV
39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
801 RON
Valoare atribuită
801 RON
Data publicării
09.05.2019 08:37
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

801 RON

din 801 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.