Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi de lucru (Rev.2)

Număr anunț
DA22975983
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 28 GALATI (CUI 3127140)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77 RON
Valoare atribuită
77 RON
Data publicării
08.05.2019 13:38
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77 RON

din 77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.