Ofertă refuzată Cumpărare directă

Echipamente de protectie de unica folosinta - DRDP Constanta

Număr anunț
DA22942974
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI RO27989851)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
683,52 RON
Valoare finală
683,52 RON
Data publicării
06.05.2019 10:40
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.