Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARNE PASARE

Număr anunț
DA22978355
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL (CUI 23015876)
Furnizor / câștigător
OPREA AVI COM SRL (CUI RO5504181)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
580 RON
Valoare atribuită
580 RON
Data publicării
08.05.2019 15:02
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

580 RON

din 580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.