Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Produse de origine animala, carne si produse din carne
- Număr anunț
- DA22941521
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150,48 RON
- Valoare finală
- 150,48 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 09:49
- Data finalizării
- 09.05.2019 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.