Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA22969349
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
CARTAXO MAGIC SRL (CUI RO15251345)
Cod CPV
15864100-3 · Ceai la pliculet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.360,08 RON
Valoare atribuită
9.360,08 RON
Data publicării
08.05.2019 09:47
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.360,08 RON

din 9.360,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.