Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRAF DE COPT ARDEI GRAS ROSII MAMAR VERDE CASTRAVETI CEAPA VERDE ANANAS GREFE CAPSUNI

Număr anunț
DA22967103
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
998,24 RON
Valoare atribuită
999,64 RON
Data publicării
08.05.2019 06:38
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 06:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

999,64 RON

din 998,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.