Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scanner Epson Perfection V370 Photo A4, B11B207313 flatbed, rezolutie scaner 4800x9600dpi senzor CCD

Număr anunț
DA22984897
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului-Judetul Ialomita (CUI 4506915)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30216110-0 · Scanere informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549 RON
Valoare atribuită
549 RON
Data publicării
09.05.2019 11:09
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

549 RON

din 549 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.