Ofertă refuzată Cumpărare directă

TEAVA CORUGATA DIN PEID OD/ID 500mm/426mm SN4

Număr anunț
DA22982501
Autoritate contractantă
Comuna Gircina (CUI 2612910)
Furnizor / câștigător
EUROEM (CUI RO17161818)
Cod CPV
44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98,30 RON
Valoare finală
9,83 RON
Data publicării
09.05.2019 09:38
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.