Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie accesorii

Număr anunț
DA22978325
Autoritate contractantă
COMUNA OCNITA (CUI 4344520)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI RO14962412)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,45 RON
Valoare atribuită
134,45 RON
Data publicării
08.05.2019 15:01
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,45 RON

din 134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.