Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere,reparatii echipamente de avertizare acustica,luminoasa/reparatii statiiradio

Număr anunț
DA22978140
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN AMBULANTA MEHEDINTI (CUI 7561922)
Furnizor / câștigător
C.S.C. SRL (CUI RO15571153)
Cod CPV
50116100-2 · Servicii de reparare a sistemelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.360 RON
Valoare atribuită
15.360 RON
Data publicării
08.05.2019 14:55
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.360 RON

din 15.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.