Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU DE STIMULARE

Număr anunț
DA22941983
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33182240-3 · Piese si accesorii pentru stimulatoare cardiace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
06.05.2019 10:07
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.