Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente la acoperis IJJ Vaslui

Număr anunț
DA22976762
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN VASLUI (CUI 13602245)
Furnizor / câștigător
FIPLEMENT SAMARITEANS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38632136)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.084,03 RON
Valoare atribuită
110.084,03 RON
Data publicării
08.05.2019 14:05
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.084,03 RON

din 110.084,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.