Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de furnizare pachet de produse birotica si papetarie

Număr anunț
DA22974084
Autoritate contractantă
Comuna Fundeni (CUI 3796942)
Furnizor / câștigător
ALEXIA DREAM CONSTRUCT SRL (CUI RO35969111)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.925,40 RON
Valoare atribuită
8.925,40 RON
Data publicării
08.05.2019 12:35
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.925,40 RON

din 8.925,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.