Ofertă acceptată Cumpărare directă

bujie 2T NGK

Număr anunț
DA22983507
Autoritate contractantă
COMUNA CENADE (PRIMARIA CENADE) (CUI 4562028)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
34312200-9 · Bujii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,10 RON
Valoare atribuită
31,10 RON
Data publicării
09.05.2019 10:21
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,10 RON

din 31,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.