Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALVARE DATE SI INSTALARE SISTEM OPERARE

Număr anunț
DA22975793
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pt. Pers. Adulte cu Handicap Urlati (CUI 24930531)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
72212219-7 · Diverse servicii de dezvoltare de software pentru retele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680 RON
Valoare atribuită
680 RON
Data publicării
08.05.2019 13:30
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

680 RON

din 680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.