Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse pentru curatenie
- Număr anunț
- DA22987034
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ `GEORGE POPA` (CUI 17493450)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.834,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.834,50 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 12:23
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.834,50 RON
din 1.834,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro